Novinky

Sněžka - pěšky nahoru i dolů

25.07.2015 22:35

Děti odjely trávit dovolenou s prarodiči, a tak jsme využili pěkného počasí a vyrazili na Sněžku. Abychom to ráno měli blíž, přenocovali jsme pod stanem v kempu Dolce. Bylo to fajn a Conty byl způsobilý návštěvník kempu. Auto jsme nechali v Peci p.S. a vyrazili Obřím dolem na Sněžku. Contymu se nepozdávaly kabinky lanovky a jakmile se nějaká přibližovala ke stanici, rozlobeně na ni štěkal. Dokonce i cestou dolů na ně výhružně štěkal, kdykoli se k nám nad hlavami přiblížily. Asi nás chtěl bránit před tou "nestvůrou". Dolů jsme šli přes Růžovou horu zpět do Pece. Až na ty zástupy lidí to byl fajn výlet. Příště ale vyrazíme někam, kde je méně turistů.

Koupání

21.07.2015 22:26

Počasí k tomu přímo vybízelo, a tak jsme vyrazili k vodě. U nás na rybníku nechce Conty moc plavat, spíše se brouzdá u břehu. Nejspíš mu vadí prudké a jílovité dno. Ale na písáku to je vždycky jiné. Tam plave s radostí, dokonce i nosí klacky, což na souši není jeho oblíbená disciplína.

NVP Mladá Boleslav

19.07.2015 22:15

Že se na výstavě potkáme s Barnym (Bady Čerchovské hvozdy) jsme věděli předem, ale že se na svou první výstavu vypraví Cristal Black Prim, to pro nás bylo překvapení. Oba nevlastní bráškové nastoupili proti sobě do mezitřídy. Barny Cristala o čenich předběhl a získal V1 bez titulu, Cristal V2. Oba jsou úžasní sympaťáci, chodí s páníčky na cvičák a hlavně dělají svým rodinám radost. Taťka Conty si neudělal před synáčky ostudu a ve třídě otevřené si vyběhal V1, CAC. Cristal má za sebou i RTG u MVDr. Ekra s negativním výsledkem. Co víc si přát.

Účast potomků na výstavách

30.06.2015 22:05

Jsme rádi, že se Contyho potomci objevují na výstavách, a tak bychom chtěli shrnout jejich letošní půlroční působení ve výstavních kruzích. Doufám,že jsme na nikoho nezapomněli.

21.6.2015   MVP Klatovy - rozhodčí Eisner (A) - Corny Black Prim - mezitřída - V1, CAC

13.6.2015   Klubová výstava Rychety - rozhodčí MVDr. Šimek - Bady Čerchovské hvozdy - mezitřída V1, CAC

                                                                                                   - Condor Black Prim - mezitřída - VD

                                                                                                   - Berry Čerchovské hvozdy - mezitřída - VD

3.5.2015    MVP Praha - rozhodčí Kochan (PL) - Corny Black Prim - otevřená - V3

26.4.2015  MVP České Budějovice - rozhodčí Vondrouš - Berry Čerchovské hvozdy - tř. mladých - V3

                                                                                            Bessy Čerchovské hvozdy - tř.mladých - V

8.2.2015    MVP Brno - rozhodčí Todorovič (SRB) - Caycce Black Prim - mezitřída - V1, CAC, r. CACIB

7.2.2015    MVP Brno - rozhodčí Korozs (HU) - Berry Čerchovské hvozdy - tř.mladých - V2

Intercanis Brno

28.06.2015 22:01

Do Brna jsme jeli poprvé a doufáme, že ne naposledy. Posuzovala paní Běla Sochorová, u které si Conty vyběhal V1, CAC, CACIB a BOS. Jsme rádi, že tak "daleká" cesta stála za to.

 

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>