Novinky

Vyšetření na DM

15.02.2016 17:18

Začátkem února se na nás obrátila paní chovatelka Michaela Gruntová s dotazem, zda má Conty vyšetření na DM (degenerativní myelopatii). Vybírala krycího psa pro svou Ayrin Cicesbeo, který by měl výsledek N/N, což znamená, že je zdráv a přenáší pouze zdravý gen. Začali jsme se zajímat o DM i o vyšetření. A protože Ayrin měla hárat, vypravili jsme se hned po jarních prázdninách na odběry k MVDr. Ekrovi do Hradce Králové. Conty byl vzorný a bez problémů si nechal odebrat krev. Na výsledky jsme čekali necelý týden. V ten samý den, kdy jsem volala na veterinu, zda již mají výsledky (už je měli na mailu a přeposlali mi je), dorazila i obálka z LABOKLINu. Moc jsem si oddechla, protože Conty je genotyp N/N. Plánovanému krytí již nic nebrání.


vrh "R" Kráľovská stráž slaví své 1.narozeniny

01.01.2016 18:20

Vše nejlepší Kráľovským strážníkům a hodně zdraví, štěstí a pohody jejich rodinám. Od některých máme zprávičky, o tom jak se mají báječně. Foto Russie žijící v Rusku, Rastyho (Rostocka) žijícího ve Švýcarsku, Rockyho (Rockland), který zůstal doma u své maminky Cley (Heraclea Kráľovská stráž) a Royala Nevím, jak je to možné, ale fotku Royala se mi "za Boha" nepodařilo otočit.


Vánoční přání

23.12.2015 18:17

Krásné Vánoce a hodně zdraví, štěstí a pohody v novém roce přeje Lenka s rodinou a Conty Lexova smečka

Barney na MVP v Praze

01.11.2015 17:43

Barney (Bady Čerchovské hvozdy) se svou paničkou nezahálí a sobotu i neděli strávili na Letňanském výstavišti.

Po oba dny bojoval v mezitřídě s Guseppem Snow Meadow. V sobotu u pana rozhodčího Michaela Kunze vyhrál Guseppe - Barney V2, res.CAC a v neděli u paní rozhodčí MVDr. Ridarčikové si to vyměnili a Barney získal V1, CAC. Konečně tak prolomili sérii V1 bez titulu. Doufám, že už jim to vydrží napořád.

Navíc páníčci dostali poštou výsledky DKK od pana Ekra a dopadlo to výborně, 0/0! Máme velikou radost.

Nezbývá než k oběma výsledkům gratulovat.

MVP České Budějovice

11.10.2015 17:21

Na výstavu do Českých Budějovic jsme se těšili, protože jsme se měli opět potkat s Barneym (Bady Čerchovské hvozdy) a jeho páníčky. Barney nastoupil do mezitřídy sám a od pana rozhodčího Igora Selimovice obdržel známku V1, ale bez zadání titulu CAC. Ani Conty zřejmě nebyl "jeho typ", a tak jsme ve třídě otevřené obdrželi známku V3. Každopádně jsme si užili milé setkání a fajn den.


<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>